Masa Tenisi Salonu

Biz Kimiz...

Hakan KIRIK

Ortaokul, lise yıllarında sınıf arkadaşları ile masa tenisine başladı. Hobi oyuncusu olarak arkadaş, komşularla sık olmasa da oynamaya devam etti. 2005 yılında ilk defa bir orta düzey oyuncusu ile tanışıp maç yaptı. O gündür oyununu sürekli geliştirmeye çalışıyor. 2011’in 11. ayında en sonunda lisanslı oyuncu oldu. Birçok özel turnuvalarda madalya ve kupa sahibi oldu. Son derecesi (10/2011): Kocaeli Kuruluşları Masa Tenisi Spor Derneği ile Kocaeli Masa Tenisi İl Temsilciliği'nin ortaklaşa düzenlemiş oldukları "CUMHURİYET KUPASI” turnuvasında 40-50 yaş kategorisinde birincilik. TT-rating sayfası : link

Şubat 2013 tarihlerinde İstanbul ilinde açılan 1.Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme kursunu başarı ile bitirmiştir. .

Uğur KAYLAN

Orta okul yıllarında Veteran Masa Tenisi Dernğinin bulunduğu okulun öğrencilik yıllarında dernek hocaları teşviki ile başladı masa tenisine, sonrasında Ümraniye Endüstri Meslek Lisesi 2004-2007 yıllarını değerli hocaları katkılarıyla oldukça başarılı neticelerle imza atarak noktadı. Kocaeli Üniversitesi yıllarında ileri düzey oyuncular katılımıyla düzenlenen turnuvada birincilik başarısını göstermiştir, şimdi ise oyuncu ve antrenör olarak çalışmalarına devam ediyor.

Şubat 2013 tarihlerinde İstanbul ilinde açılan 1.Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme kursunu başarı ile bitirmiştir.

Özcan BAVAŞ

1991’de İstanbul’da doğdu. Ümraniye Endüstri Meslek Lisesi 10. Sınıfta masa tenisine başladı. 3 yıl takım kaptanlığı yaptı ve 3 yıl Ümraniye’de okullar arası turnuvalarda takım 1.liği kazandı. Buradan mezun olduktan sonra masa tenisine devam etti. Çeşitli turnuvalara katıldı. Son aldığı derecesi Kocaeli Kuruluşları Masa Tenisi Spor Derneğinin düzenlediği turnuvada 40 yaş altı grupta 2.lik oldu. Şuan da Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulun’da okuyor. Masa tenisi hakkında çalışmalarına devam ediyor. Antrenör ve oyuncu olarak masa tenisine devam ediyor.

Şubat 2013 tarihlerinde İstanbul ilinde açılan 1.Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme kursunu başarı ile bitirmiştir.

TT-Rating.com
1Sayfa.com