Masa Tenisi Salonu

Bize Nasıl Gelebilirsiniz?

Masa Tenisi Salonu / ANEL iş merkezi / -5.kat (Google Harita masa tenisi salonu)

Açık adres: Saray Mh. Site Yolu Sk. Anel İş Merkezi No:5 , Ümraniye / İstanbul (Ümraniye Çarşı ve Çakmak arası bir konumdadır, ana caddeye 2-3 dakika yürüme mesafesinde)

  • Mecidiyeköy'den 522 - Üsküdar'dan 9ÜD,320 - Kadıköy'den 13,14,14B,14ES,20Ü,10M - Çekmeköy'den 9Ç - Bostancı'dan 19D,10
  • Durağın ismi (karşılıklı iki durak var )
  • MİTHATPAŞA CAD. Ümraniye ; Ümraniye'den gelirken (522 ile karşıdan, 14,13 ile Kadıköy'den veya 9ÜD ile Üsküdar'dan gelirken mesela) veya
  • Ümraniye İSKİ ; Ümraniye'ye giderken (10, 19D ile Bostancı'dan, 20Ü ile Tepeüstü'nden, 13 ile Ataşehir'den gelirken mesela)

 

Metro ile

Üsküdar veya Altunizade'den metroya binip Çakmak durağında ineceksiniz (ÇIKIŞ 1). Sonra da 1 nolu çıkıştan caddeye çıkıp trafiğin yönünde 1 dakika yürüyüp benzin istasyonunun bulunduğu köşeden sağa döneceksiniz (oto sanayi köşesi). Binalara bakarsanız ANEL yazısını binanın üst katlarında görürsünüz. O ANEL binasının içersindeyiz.

Metrobüs ile

  • Altunizade'de inip Millet Parkı yanındaki duraktan otobüs veya minibüs , MİTHATPAŞA CAD. Ümraniye durağında inilecek. Veya minibüs ile gelenler Özkuruşlar Market'in (Prenses düğün salonu yanı) hemen köşesinde inip karşı tarafa geçecekler.

sonrasında :
TatBak karşısı sokak... (Ümraniye sanayinin yanındaki sokak) , kime sorsanız gösterir ANEL iş merkezini. Salon bu merkezin içinde. Girişte güvenliğe kimlik teslim etmeniz gerekiyor, onlara spor salonunu sorarsanız gösterirler.

Araba/taksi ile (2.köprüden gelenler)

TT-Rating.com
1Sayfa.com